MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11676316

nr 1167 6316

Byrå

20-tal, Gustaviansk stil, längd: 110 cm, djup: 47 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 mars 2018
kl 19:57:16

Den Gustavianska stilen